Digitaal Café


Vestiging Contactgegevens Data Uitzonderingen
Bibliotheek Angeren Bel Nick Vermeer op 024 - 327 49 66 of mail naar nvermeer@obgz.nl
Bibliotheek Bemmel Bel Nick Vermeer op 024 - 327 49 66 of mail naar nvermeer@obgz.nl Dinsdagen van 14:00 - 16:00 uur
Bibliotheek Beuningen Bel Gemma Cornelissen op 06 - 85 80 03 84 of mail naar gcornelissen@obgz.nl Vrijdagen van 10:00 - 12:00 uur
Bibliotheek Elst Bel Gabriëlle Kissels op 024 - 327 49 39 of mail naar gkissels@obgz.nl Op afspraak. Bel de contactpersoon of meld je aan de balie in de bibliotheek om een afspraak te maken.
Bibliotheek Gendt Bel Nick Vermeer op 024 - 327 49 66 of mail naar nvermeer@obgz.nl
Bibliotheek Groesbeek Bel Pauline Dircks op 06 - 86 81 72 89 of mail naar pdircks@obgz.nl De eerste dinsdag van de maand van 10:00 - 12:00 uur
Bibliotheek Haalderen Bel Nick Vermeer op 024 - 327 49 66 of mail naar nvermeer@obgz.nl
Bibliotheek Hatert (Nijmegen) Bel Pim van Dijk op 06 - 86 88 60 51 of mail naar pvdijk@obgz.nl Maandagen van 13:00 - 15:00 Geen Digitaal Café in juli en augustus (start weer in september)
Bibliotheek Herveld-Andelst Bel Gabriëlle Kissels op 024 - 327 49 39 of mail naar gkissels@obgz.nl Op afspraak. Bel de contactpersoon of meld je aan de balie in de bibliotheek om een afspraak te maken.
Bibliotheek Heteren Bel Gabriëlle Kissels op 024 - 327 49 39 of mail naar gkissels@obgz.nl Op afspraak. Bel de contactpersoon of meld je aan de balie in de bibliotheek om een afspraak te maken.
Bibliotheek Huissen Bel Nick Vermeer op 024 - 327 49 66 of mail naar nvermeer@obgz.nl Woensdagen van 14:00 - 16:00 uur Gesloten op 17 en 24 juli, 18 en 25 september.
Bibliotheek Mariënburg (Nijmegen) Bel Bart van Helvoort op 024 - 327 49 50 of mail naar bvhelvoort@obgz.nl Donderdagen van 10:00 - 12:00 uur Ook in de zomer gaat het Digitaal Café door, m.u.v. de Vierdaagseweek.
Bibliotheek Millingen aan de Rijn Bel Pauline Dircks op 06 - 86 81 72 89 of mail naar pdircks@obgz.nl De laatste zaterdag van de maand van 10:00 - 12:00 uur Zomerstop. Start weer per 31 augustus 2024
Bibliotheek Muntweg (Nijmegen) Bel Gemma Cornelissen op 06 - 85 80 03 84 of mail naar gcornelissen@obgz.nl Woensdagen van 15.00 - 17.00 uur
Bibliotheek Zetten Bel Gabriëlle Kissels op 024 - 327 49 39 of mail naar gkissels@obgz.nl Op afspraak. Bel de contactpersoon of meld je aan de balie in de bibliotheek om een afspraak te maken.
Bibliotheek Zwanenveld (Nijmegen) Bel Liz van Marcke op 024 - 327 49 48 of mail naar lvmarcke@obgz.nl Woensdagen van 10:00 - 12:00 uur Geen Digitaal Café in juli en augustus (start weer in september)

Deze activiteit organiseren wij samen met