Websites van de overheid

Wil je de websites van de overheid gebruiken, maar weet je niet goed hoe dat werkt? Volg dan de gratis cursus Digisterker in de Bibliotheek. Stap voor stap ontdek je hoe dit werkt.

Wat leer je?

- Een DigiD aanvragen en gebruiken

- Afspraken maken via internet

- Formulieren invullen

- Toeslagen aanvragen

- Inloggen op websites zoals mijntoeslagen.nl, mijnoverheid.nl en werk.nl

- En nog meer

Wil je meedoen?

Je hebt voor deze cursus thuis internet en een eigen e-mailadres nodig. De cursus bestaat uit vijf bijeenkomsten.

Interesse?
Ga dan naar de bibliotheek waar je de cursus wilt volgen of meld je aan bij de contactpersoon. We nemen contact met je op om te bespreken wanneer je met de cursus wilt beginnen.

Prijs
Gratis

 

Waar Wanneer Tijd Contactpersoon
Bibliotheek Beek-Ubbergen Dag, data en tijden in overleg Dag, data en tijden in overleg beek-ubbergen@obgz.nl
Bibliotheek Bemmel Op maandag en woensdag van 10:00 tot 12:00 Magda Steegh: msteegh@obgz.nl
Bibliotheek Beuningen Op vrijdag van 10:00 tot 12:00 Gemma Cornelissen: gcornelissen@obgz.nl
Bibliotheek De Mariƫnburg, Nijmegen Op donderdag van 10:00 tot 12:00 Bart van Helvoort: bvhelvoort@obgz.nl
Bibliotheek Elst Dag en data in overleg van 10:00 tot 12:00 Gabriƫlle Kissels: gkissels@obgz.nl
Bibliotheek Groesbeek Op woensdag van 10:00 tot 12:00 Pauline Dircks: pdircks@obgz.nl
Bibliotheek Huissen Op dinsdag en donderdag van 10:00 tot 12:00 Magda Steegh: msteegh@obgz.nl
Bibliotheek Millingen Dag, data en tijd in overleg dag, data en tijd in overleg millingen@obgz.nl

De cursus is gratis, ook als je geen lid bent van de Bibliotheek.