Leesgroepen

Wil je samen met anderen beter leren lezen? Sluit dan aan bij een leesgroep van de bibliotheek. Je leest samen boeken voor volwassenen. Zonder moeilijke woorden en met korte zinnen. De bibliotheek zorgt voor de boeken. Een vrijwilliger begeleidt de leesgroep. Tijdens de bijeenkomsten lees je om de beurt een stukje voor uit het boek. Jullie bespreken samen het verhaal. De vrijwilliger legt moeilijke woorden uit. Plezier in lezen staat voorop.

Het is fijn om een boek samen te bespreken, daardoor haal je steeds meer uit het boek

Wil je graag meedoen? Vraag je taaldocent naar de mogelijkheden. Of neem contact op met de bibliotheek.

Interesse? Neem contact op!

Gemeente Contact persoon
Nijmegen Lianne Jansen | 024 - 327 49 75 | ljansen@obgz.nl
Elst Gabriƫlle Kissels | 024 - 327 49 39 | gkissels@obgz.nl
Beuningen Gemma Cornelissen | 06 - 86 80 03 84 | gcornelissen@obgz.nl
Groesbeek Pauline Dircks | 06 - 86 81 72 89 | pdircks@obgz.nl
Bemmel en Huissen Magda Steegh | 024-3274944 | msteegh@obgz.nl
Malden Sofie Deen | 024 - 327 49 86 | sdeen@obgz.nl